Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Urządzeń Elektronicznych

TechInsights Europe Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 13 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Analityk Urządzeń Elektronicznych odpowiedzialny będzie za precyzyjny demontaż produktów i podzespołów elektronicznych. Odpowiadać będzie również za katalogowanie elementów różnych produktów, a także rejestrowanie wysokiej jakości obrazów optycznych za pomocą profesjonalnych lustrzanek cyfrowych i mikroskopów optycznych. W tej roli będziesz regularnie rozwiązywać problemy, podejmować nowe wyzwania oraz pracować we współpracy i uczyć się od wykwalifikowanych współpracowników.

Twój zakres obowiązków:

Udział w procesie demontażu, katalogowania i mikrofotografii produktów

- demontaż gotowych produktów

- identyfikacja i katalogowanie elementów, podsystemów i komponentów elektronicznych

- wykonanie obrazowania optycznego za pomocą aparatów DLSR i mikroskopów optycznych

- tworzenie wysokiej jakości, szczegółowych obrazów

Destrukcja płytek drukowanych i obudów układów scalonych

- destrukcja pakietów PCB i IC przy użyciu ustalonych procesów

- identyfikacja warstw struktur pakietów PCB i IC

Tworzenie raportów dla klientów

- tworzenie raportów przy użyciu predefiniowanych szablonów

Rozwój procesu i samodoskonalenie

- identyfikacja i ulepszanie procesu w celu zwiększenia wydajności i jakości

- stały kontakt z najnowszymi narzędziami i nowymi technikami

- wymiana pomysłów, sugestii i problemów ze współpracownikami i menedżerem

Nasze wymagania

  • Studia wyższe z elektroniki na poziomie inżynierskim lub wykształcenie średnie techniczne i wieloletni staż w serwisie lub produkcji urządzeń elektronicznych np. telefonów lub innych urządzeń mobilnych, telewizorów, komputerów, urządzeń medycznych etc.

  • Praktyczna znajomość produktów i komponentów elektronicznych

  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami ręcznymi, małymi szlifierkami, stacjami lutowniczymi i mikroskopami optycznymi

  • Znajomość podstawowych procesów destrukcyjnych takich jak: obróbka strumieniowo-ścierna i procesy chemiczne

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Zainteresowanie rozwiązywaniem problemów technicznych

  • Zdolności analityczne i dbałość o szczegóły

  • Znajomość konstrukcji pewnej grupy układów elektronicznych np. konstrukcji telefonów mobilnych, telewizorów, aparatów fotograficznych etc.

  • Znajomość programów obróbki graficznej obrazu (preferowany Photoshop) oraz innych programów pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie z długą historią w branży elektronicznej

  • Elastyczne godziny pracy, swobodny strój, opcja WFH

  • Prywatny program opieki zdrowotnej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Lekcje jęz. angielskiego

  • Nielimitowane dni urlopu

  • Współpraca z doświadczonymi zespołami lokalnymi i międzynarodowymi, dostęp do biblioteki wiedzy i dzielenie się nią

  • Ciekawe projekty międzynarodowe (Polska - Kanada)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

TechInsights Europe Sp. z o.o

Od ponad 30 lat TechInsights jest zaufanym partnerem patentowym i technologicznym dla najlepszych firm na świecie, włączając w to 37 z 50 największych amerykańskich posiadaczy patentów. Ujawniając innowacje, których inni nie znajdują w zaawansowanych technologiczne produktach, wykazujemy wartość patentową i umożliwiamy liderom biznesu podejmowanie najlepszych decyzji inwestycyjnych we własności intelektualne i technologie.

Przewiń do profilu firmy

Konkurencyjne wynagrodzenia, kompleksowe świadczenia czy możliwość rozwoju w strukturach firmy to tylko niektóre z komponentów przyciągających talenty do naszej firmy. Co ważniejsze, silne poczucie koleżeństwa, wzajemny szacunek i wspólne cele, określają naszą kulturę i zatrzymują talenty z nami na długo.