Oferta pracy

Analityk venture capital

NATALAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)
NataLab Sp. z o.o. to startup utworzony w celu badań, rozwoju i komercjalizacji innowacyjnych technologii katalitycznych wykorzystywanych w energetyce, górnictwie i przetwarzaniu odpadów. NataLab posiada wsparcie (finansowe i smart money) funduszy venture capital: Sarmatia Ventures oraz Tecra, prowadzi też projekty współfinansowane środkami UE.

We wrześniu 2020 NataLab została zwycięzcą konkursu Start Up Challange, międzynarodowego konkursu startupów, organizowanego w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego. NataLab uczestniczy w programie InCredibles - mentorskim programie dla startupów, pod patronatem Sebastiana Kulczyka.
Analityk venture capitalNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa (w przypadku spotkań z zespołem lub zarządem)

Twoje obowiązki:

  • wyszukiwanie danych potrzebnych do wykonania analiz
  • wykonywanie analiz rynkowych/porównawczych
  • redagowanie tekstów do raportów zarządczych, business planów, prezentacji, wniosków dotacyjnych
  • bieżąca obsługa korespondencji biznesowych

Wymagamy od Ciebie:

  • umiejętności szybkiego pisania merytorycznych tekstów
  • umiejętności obrony doboru danych, a także postawionych hipotez lub wniosków, zawartych w zredagowanych tekstach
  • samodzielności, kreatywności
  • znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenia w zakresie sporządzania analiz

Mile widziana:

  • wiedza w zakresie venture capital
  • zainteresowania nowymi technologiami, tworzeniem i inkubowaniem startupów

Oferujemy Tobie:

  • elastyczny czas pracy, pozwalający pogodzić obowiązki wobec NataLab z innymi obowiązkami / innymi zleceniami (jesteśmy otwarci na współpracę z freelancerami)
  • home office / spotkania z osobami z zespołu według potrzeb
  • możliwość udziału w projektach inwestycyjnych prowadzonych przez fundusze venture capital wspierające NataLab, z odrębnym wynagrodzeniem
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu bankowości inwestycyjnej, inżynierii finansowej, planowania strategicznego biznesu
  • przekazanie know-how dot. pisania wniosków dotacyjnych [przydatne w przyszłości do przygotowywania własnych wniosków]
  • możliwość uczestniczenia w dedykowanych szkoleniach i konferencjach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy