Analityk w Biurze Projektów Inwestycyjnych i Finansowania Lewarowanego

Bank PekaoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa analiza projektów (np. finansowa, rynkowa, modele finansowe itd.) pod kątem określenia zdolności kredytowej w obszarach: transakcji M&A inicjowanych przez fundusze private equity oraz szerokiego spektrum inwestycji project finance (w tym w OZE)
  • Wsparcie przy strukturyzacji transakcji i opracowaniu aplikacji kredytowej na komitety kredytowe
  • Wsparcie w negocjacjach umów kredytowych oraz dokumentacji zabezpieczeń
  • Monitorowanie transakcji oraz wsparcie zespołu monitoringu
  • Współpraca z klientami, doradcami oraz innymi jednostkami w Banku
  • Udział w projektach realizowanych w jednostce
  • Aktywne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami
  • Podejmowanie działań usprawniających pracę własną i innych

Nasze wymagania

  • Jesteś gotowa/y do ciągłego rozwoju umiejętności i budowania wiedzy w multidyscyplinarnym środowisku pracy
  • Posiadasz umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia
  • Dobrze organizujesz swoją pracę i bierzesz odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów
  • Umiesz pracować pod presją czasu i realizujesz zadania terminowo
  • Dbasz o szczegóły a jednocześnie rozumiesz ‘big picture’
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim (mile widziane inne języki)
  • Doskonale znasz i umiesz wykorzystać pakiet Office (w szczególności Excel i Powerpoint)
  • Ukończyłaś/łeś prestiżowe studia w Polsce lub zagranicą
  • Chcesz rozwijać dotychczasowe doświadczenia zawodowe zdobyte w firmie doradczej, bankowości inwestycyjnej, banku lub w funduszu inwestycyjnym
  • Interesujesz się analizami przedsiębiorstw pod kątem finansowym, rynkowym, otoczenia konkurencyjnego, procesów biznesowych oraz potrafisz wyciągać wnioski ze sprawozdań finansowych
  • Ciekawią Cię aktualne wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie

To oferujemy

  • Szansę pracy w unikalnym zespole w Polsce przy największych i najciekawszych transakcjach w Polsce i CEE
  • Możliwość rozwoju u boku doświadczonych managerów z wieloletnim doświadczeniem
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
36584

Analityk w Biurze Projektów Inwestycyjnych i Finansowania Lewarowanego, Warszawa