Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk w Departamencie Analiz – modelowanie danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

    Analityka w Departamencie Analiz – modelowanie danych
    Miejscowość:
    WARSZAWA/GDAŃSK/
    WROCŁAW
    Poziom:
    REGULAR
    Model Współpracy:
    B2B LUB UMOWA O PRACĘ
    Czas trwania:
    BEZ TERMINU KOŃCOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • rozwijanie analiz wspierających podejmowanie decyzji w zakresie polityki cenowej
    • budowanie strategii cenowych
    • rekomendowanie działań zapewniających realizację celów biznesowych
    • sporządzanie analiz na potrzeby zarządzania produktami ubezpieczeniowymi
    • współpraca z Zespołami odpowiedzialnymi za sprzedaż

    Oczekujemy:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość Microsoft Excel i SQL
    • rozwinięte umiejętności analityczne
    • umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych, ich analizy, formułowania wniosków
    • mile widziane doświadczenie w pracy z Earnix i/lub Emblem

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet benefitów dodatkowych
    INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest ARforce Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Lęborskiej 3B.
    Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Twoją rzecz procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
    Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
    Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych możesz otrzymać tutaj: www.arforce.pl/odo