Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w Departamencie Analiz

Dom Maklerski Banku BPS S.A.O firmie

  • Grzybowska 81, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dom Maklerski Banku BPS S.A.

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza papierów wartościowych (akcji, obligacji);

  • Udział w konferencjach wynikowych i branżowych;

  • Analiza sprawozdań finansowych spółek;

  • Analiza modeli biznesowych i strategii rozwoju potencjalnych emitentów obligacji;

  • Ocena potencjału i ryzyka inwestycyjnego instrumentów finansowych;

  • Udział w tworzeniu dokumentów teaserów i prezentacji inwestorskich;

  • Tworzenie raportów analitycznych ;

  • Budowa modeli finansowych analizowanych podmiotów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne;

  • Ukończone studia podyplomowe z metod wyceny spółek kapitałowych(będzie atutem);

  • Samodzielność w zakresie wycen spółek;

  • Samodzielność w zakresie analizy modeli biznesowych i strategii rozwoju potencjalnych emitentów obligacji;

  • Mile widziane licencje lub certyfikaty zawodowe (np. MPW, DI, CFA, CIIA) lub w trakcie ich uzyskiwania;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • Zaangażowanie i duża samodzielność w działaniu;

  • Odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość przy wykonywanych zadań;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Umiejętności pracy pod presją

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med;

  • Pakiet pozapłacowy: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie;

  • Atrakcyjną lokalizację przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie