Logo Pracuj.pl

Analityk w Departamencie Controllingu

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie cyklicznych raportów, analiz i opracowań informacji zarządczej, w tym raportów ad-hoc
  • udział w przygotowaniu planów finansowych całej Spółki oraz opracowaniu prognoz wyników i monitoringu wykonania
  • udział w monitorowaniu efektywności ekonomicznej
  • udział w rozwoju modelu budżetowego, w szczególności systemu i narzędzi do planowania
  • weryfikacja zgodności wydatków z dostępnymi w budżecie środkami
  • weryfikacja opłacalności zadań inwestycyjnych na etapie wnioskowania (ex-ante) i powykonawczo (ex-post)

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji
  • wykształcenie wyższe na kierunku Ekonomia, Finanse lub pokrewne
  • wiedza z zakresu finansów, rachunkowości zarządczej i controllingu
  • umiejętności analityczne oraz umiejętność sporządzania analiz, projekcji i modeli finansowych
  • podstawowa znajomość ustawy o rachunkowości, MSR/MSSF i innych przepisów w zakresie prawa podatkowego i prawa energetycznego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • dobra znajomość oprogramowania klasy ERP

Mile widziane

  • znajomość branży energetycznej pod kątem zrozumienia modeli biznesowych i finansowych poszczególnych typów podmiotów

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premia miesięczna i kwartalna
  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych
  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)
  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek
  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • dodatkowy urlop

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line: APLIKUJ do dnia 28.11.2022 roku

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: 427/417/WSP/2022

Analityk w Departamencie Controllingu, Zabrze