Logo Pracuj.pl

Analityk w Departamencie Rynków Kapitałowych

IPOPEMA Securities S.A.O firmie

IPOPEMA Securities S.A.

Próżna 9

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesach IPO, emisji obligacji, M&A oraz transakcjach na rynku kapitałowym
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Tworzenie raportów oraz analiz rynkowych
  • Analiza finansowa i wycena spółek
  • Przygotowywanie prezentacji oraz ofert biznesowych
  • Wsparcie starszych członków zespołu w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • Studia w toku na kierunku ekonomicznym (3, 4 lub 5 rok)
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność identyfikacji czynników ryzyka i rekomendowania rozwiązań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Znajomość serwisów branżowych (Bloomberg, Mergermarket oraz EMIS) będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • Rozpoczęcie ścieżki zawodowej w bardzo ciekawym obszarze bankowości inwestycyjnej
  • Stabilne zatrudnienie oraz profesjonalne środowisko pracy
  • Uczestnictwo w realizacji dużych, ciekawych projektów na polskim rynku kapitałowym
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży z wieloletnim doświadczeniem
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji u uznanego pracodawcy w renomowanej organizacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

IPOPEMA Securities oferuje kompleksowe usługi w zakresie przygotowania i realizacji transakcji na rynku kapitałowym, zarówno z wykorzystaniem instrumentów udziałowych (akcje) jak i dłużnych (obligacje). W szczególności, IPOPEMA koncentruje się na obsłudze publicznych emisji papierów

wartościowych, w tym Pierwszych Ofert Publicznych (IPO) oraz transakcjach fuzji i przejęć. IPOPEMA Securities specjalizuje się również w pozyskiwaniu finansowania na rynku niepublicznym – zwłaszcza od funduszy Private Equity i w ramach transakcji "pre-IPO".

Analityk w Departamencie Rynków Kapitałowych, Próżna 9, Śródmieście, Warszawa