Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w Departamencie Zarządzania Aktywami Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych

MOUNT TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Franciszka Klimczaka 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Specjalista

MOUNT TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Mount TFI S.A. z siedzibą w Warszawie jest pierwszym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych w Polsce, które koncentruje swoją działalność w dynamicznie rozwijającym się na świecie i wciąż niszowym jeszcze w Polsce segmencie alternatywnych klas aktywów, takich jak bezpośrednie finansowanie dłużne (ang. private debt) oraz globalny rynek nieruchomości komercyjnych poprzez publicznie notowane REIT-y (ang. Real Estate Investment Trust).

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie opracowań, analiz oraz prezentacji na potrzeby Departamentu Zarządzania Aktywami;
  • Współpraca z Departamentem Operacji Funduszy Inwestycyjnych oraz Risk Managerem;
  • Bieżące wsparcie procesu Zarządzania Funduszami Inwestycyjnymi;

Wymagania i poszukiwane kompetencje:

  • Student co najmniej 3 roku lub absolwent kierunków o profilu ekonomicznym lub finansowym;
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rynków finansowych, rachunkowości oraz prawa handlowego;
  • Znajomość MS Excel oraz umiejętność wykorzystania jego funkcji do rozwiązywania problemów (mile widziane doświadczenie w modelowaniu finansowym);
  • Sumienność i dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność przez 3 dni w tygodniu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy (w modelu częściowo zdalnym);
  • Rozwój zawodowy pod okiem doświadczonych specjalistów z branży;
  • Możliwość współtworzenia nowatorskich na polskim rynku rozwiązań inwestycyjnych;

Ogłoszenie archiwalne