Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w Dziale Analiz Ekonomicznych

HTA Consulting Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie brała udział w realizacji projektów z zakresu HTA obejmujących m.in. analizę danych dotyczących opłacalności technologii medycznych, przeprowadzanie analiz ekonomicznych oraz analiz wpływu na budżet (analizy globalne dostosowywane do warunków polskich lub analizy de novo) oraz przygotowywanie dokumentów wspierających market access i decyzje refundacyjne dla wiodących firm farmaceutycznych w Polsce.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie – preferowane kierunki: matematyka, fizyka, ekonomia, ze znajomością podstawowych metod statystycznych stosowanych w analizie danych,

  • doświadczenie w branży HTA mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z materiałami źródłowymi w tym języku,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość Excel,

  • mile widziana znajomość VBA, R,

  • samodzielność.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub inna forma odpowiadająca kandydatowi,

  • elastyczne godziny pracy,

  • praca zdalna lub stacjonarna w zależności od preferencji,

  • ciekawa i nieszablonowa praca z zakresu programowania i analizy danych,

  • dalszy rozwój w branży HTA - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pakiet benefitów pracowniczych (dopłata do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej).

O nas

Jesteśmy wiodąca firmą w branży HTA. Oferujemy nieszablonową pracę na pograniczu konsultingu i działalności naukowej w branży związanej z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Więcej na: www.hta.pl