Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk w Dziale Analiz i Controllingu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • Jasielska 10A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Analizy sprzedażowe i finansowe,

  • Raportowanie obrotów, marż, kosztów oraz innych kluczowych wskaźników biznesowych,

  • Ocena rentowności prowadzonych i planowanych działań,

  • Dbałość o poprawność danych,

  • Wsparcie Działu Analiz i Controllingu w bieżących zadaniach,

  • Praca na nowoczesnych systemach raportowania,

  • Udział we wdrożeniu nowego systemu Business Intelligence (Tableau).

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka i ekonometria, finanse),

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (zaawansowane funkcje, tabele przestawne),

  • Chęć do nauki i rozwoju w zakresie analiz baz danych oraz controllingu finansowego,

  • Znajomość SAP, Tableau, VBA, SQL i Access będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji wyników, skrupulatność, proaktywność w działaniu.

To oferujemy

  • Kartę sportowo rekreacyjną,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Opiekę medyczną,

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,

  • Zgrany zespół,

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:

Przewiń do profilu firmy