Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w dziale analiz klinicznych

CENTRUM HTA sp. z o.o. OTM SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do realizacji projektów z zakresu oceny klinicznej leków obejmujących m.in. poszukiwanie i analizę danych dotyczących skuteczności i bezpieczeństwa stosowania leków, opracowywania analiz klinicznych oraz ekspertyz dotyczących bezpieczeństwa leków.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz obsługi komputera (Word),

  • dyspozycyjność, kreatywność, zdolność do pracy koncepcyjnej, umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość podstaw statystyki medycznej będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość zagadnień z zakresu EBM, a także doświadczenie w projektach z zakresu EBM i oceny technologii medycznych będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane osoby w trakcie doktoratu lub planujące dalszy rozwój naukowy (np. doktorat).

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • dobrą atmosferę pracy.

O nas

Centrum HTA Sp z o.o. OTM Sp komandytowa jest profesjonalnym ośrodkiem analitycznym, zajmującym się przygotowywaniem analiz dotyczących oceny efektywności klinicznej oraz kosztowej procedur medycznych, w tym przede wszystkim leków; skupia się na ocenie wartości klinicznej i farmakoekonomicznej procedur medycznych, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi analitycznych: Medycyny Opartej na Dowodach Naukowych (EBM) oraz Oceny Technologii Medycznych (HTA); www.centrumhta.com.