Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w Dziale Analiz Klinicznych

HTA Consulting Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Docieranie do publikacji naukowych i innych źródeł wiedzy celem pozyskania bieżących informacji dotyczących określonych obszarów terapeutycznych,

  • Analiza danych prezentowanych w publikacjach naukowych,

  • Tworzenie analiz wchodzących w skład raportów HTA.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia (min.1 rok) w tworzeniu raportów HTA lub praca w dziale Market Access - MUST HAVE

  • Wykształcenia wyższego w zakresie nauk przyrodniczych, medycznych lub zdrowia publicznego,

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną pracę z materiałami źródłowymi w tym języku,

  • Ogólnej znajomości funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w Polsce,

  • Umiejętności analizowania danych zawartych w publikacjach naukowych,

  • Umiejętności pracy z dużą ilością danych, szczegółowości i dociekliwości,

  • Ogólnej znajomości prowadzenia badań klinicznych i statystyki medycznej .

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub dowolna inną formę zatrudnienia odpowiadającą kandydatowi,

  • Pracę zdalną,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu HTA i systemu opieki zdrowotnej,

  • Pakiet benefitów pracowniczych (dopłata do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej, spotkania i wyjazdy integracyjne),

  • Przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Oferujemy nieszablonową pracę na pograniczu konsultingu i działalności naukowej w branży związanej z szeroko pojętą ochroną zdrowia. Więcej informacji na: www.hta.pl