Oferta pracy

Analityk w Dziale Finance & Corporate Treasury

SuperDrob S.A.O firmie

  • Armii Krajowej 80, Karczew
    Karczew, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SuperDrob S.A.

Armii Krajowej 80

Karczew

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów inwestycyjnych oraz M&A,

  • Prowadzenie monitoringu zawartych umów kredytowych, opracowywanie raportów, analiz oraz zestawień dla instytucji finansujących (banków, firm leasingowych i klienta wewnętrznego),

  • Współpraca z instytucjami finansowymi,

  • Wsparcie Działu ubezpieczeń w zakresie przygotowywania zestawień i raportów,

  • Analiza rynku pod kątem możliwości korzystania z różnych form wsparcia finansowego (fundusze unijne, projekty w ramach PFR, ARP itp.).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub student ostatniego roku studiów licencjackich,

  • Wiedza z obszaru finansów przedsiębiorstw, rachunkowości finansowej i zarządczej, analizy finansowej, wyceny przedsiębiorstw,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Umiejętność przygotowywania profesjonalnych prezentacji w MS Power Point,

  • Samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,

  • Umiejętność efektywnego organizowania i planowania pracy,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,

  • Udział w programie CFA oraz znajomość języka tajskiego lub chińskiego będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami o dużym potencjale rozwojowym na rynku polskim i europejskim,

  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

CPF (Charoen Pokphand Foods Plc) jest światowym liderem w sektorze rolno-spożywczym. To największy producent pasz i krewetek na świecie oraz znajduje się w wśród trzech największych producentów drobiu i wieprzowiny. CPF Poland to polski oddział organizacji, który od 2017 roku konsekwentnie zwiększa swój udział w sektorze FMCG. Firma dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy