Logo Pracuj.pl

Analityk w Dziale Finansowym

Komputronik Biznes sp z o.o w restrukturyzacjiO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Komputronik Biznes sp z o.o w restrukturyzacji

Wołczyńska 37

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie planów finansowych i weryfikacja ich realizacji
  • Kontrola prawidłowości rozliczeń kosztowych
  • Weryfikacja rozliczeń pracowników
  • Przygotowywanie danych dla potrzeb sprawozdawczych
  • Tworzenie raportów na potrzeby Działu Finansowego
  • Przygotowywanie bieżących analiz na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym lub analogicznym stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie dużej ilości danych liczbowych
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemów bazodanowych (np. MS Access, Power Query)
  • Samodzielność i dokładność
  • Elastyczne podejście do szybko zmieniających się potrzeb środowiska
  • Umiejętność współpracy w zespole i zorientowanie na potrzeby klienta wewnętrznego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • Transport dla pracowników

Analityk w Dziale Finansowym, Wołczyńska 37, Poznań