Oferta pracy

Analityk w Dziale Kontroli Jakości

DELPHARM

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz produktów farmaceutycznych różnych form leków

  • Sporządzanie dokumentacji analitycznej z przeprowadzonych analiz

  • Aktywne poszukiwanie usprawnień w swoim obszarze działania

  • Utrzymywanie standardów pracy w celu zapewnienia wydajności i jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane kierunki: technik chemik, technologia chemiczna, chemia, farmacja, biotechnologia lub pokrewne

  • Znajomość podstawowych technik analitycznych oraz instrumentalnych

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie związane z praca w laboratorium chemicznym

  • Znajomość j. angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o charakterze międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju w roli oraz strukturach firmy - dostęp do szkoleń

  • Pracę w trybie dwuzmianowym w godzinach 06:00 -20:00

  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • system kafeteryjny

  • karta Multisport

  • wczasy pod gruszą

DELPHARM

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 3 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Starszego Specjalisty Zapewnienia Jakości.

Przewiń do profilu firmy