Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w funduszu venture capital

EDTECHHUB sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Fundusz venture capital EdTech Hub, inwestujący w spółki early stage, poszukuje do zespołu inwestycyjnego analityka.

Zadania:

  • analiza projektów: rynek, technologia, finanse,
  • współpraca z projektodawcami: pierwszy kontakt, spotkania, korespondencja,
  • ocena projektów inwestycyjnych pod kątem efektywności finansowej,
  • tworzenie modeli finansowych i baz danych,
  • wsparcie managerów w opracowaniu rekomendacji inwestycyjnych,
  • gromadzenie i analiza danych na potrzeby Komitetu Inwestycyjnego,
  • współpraca z ekspertami zewnętrznymi,
  • uczestnictwo w przeprowadzanych procesach inwestycyjnych.

Wymagania:

  • zdolność myślenia analitycznego oraz wnioskowania,
  • rozumienie modeli biznesowych oraz mechanizmów rynkowych,
  • umiejętność jasnego formułowania myśli i przygotowania prezentacji,
  • znajomości rynku private equity oraz venture capital,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, prawo,
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym,
  • samodzielność i sprawność w zarządzaniu wieloma procesami równocześnie,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w funduszu venture capital będzie dodatkowym atutem.

Co proponujemy:

  • możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności biznesowych z zakresu inwestycji vc,
  • możliwość budowania własnego networku,
  • udział w ciekawych i rozwijających inicjatywach i wydarzeniach,
  • stabilne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne