Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk w Infrastrukturze ICT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QiBit to globalna marka, dedykowana dla potrzeb rynku ICT. Firma działa w ramach struktur, jednego z największych, dostawców usług z zakresu HR: Gi Group.

    Naszym Klientom oferujemy najlepszych w swojej dziedzinie profesjonalistów, naszym Konsultantom natomiast, gwarantujemy zarówno stabilność zatrudniania, jaki i możliwość uczestnictwa w projektach dostosowanych do umiejętności i oczekiwań.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    ntrqib090718

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie analiz biznesowych i efektywnościowych
    • opracowywanie syntetycznych materiałów w oparciu o przeprowadzone analizy
    • planowanie i koordynowanie analiz z udziałem różnych jednostek w firmie
    • samodzielne określanie założeń i zakresu analiz

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku analitycznym lub w finansach
    • zdobyta praktyka w projektach transformacyjnych lub strategicznych
    • umiejętność wyboru i adaptacji metodyk w prowadzonych analizach
    • innowacyjne myślenie i zdolność do implementacji nowatorskich pomysłów
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, informatyka, telekomunikacja
    • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
    • orientacja w terminologii finansowej i IT

    Oferujemy:

    • możliwości udziału w ciekawych projektach
    • pracę w zespole ekspertów
    • dobrą atmosferę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez Qibit sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych. http://www.qibit.pl/klauzula-informacyjna-rekrutacja/