Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk w IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    • Bliscy w relacjach
      Dedykujemy zespół, który z pasją
      i zaangażowaniem wspiera Klienta dostarczając dopasowanych rozwiązań.
    • Zwinni w obsłudze
      Niezwłocznie implementujemy nowe produkty, wykorzystując unikalne systemy i 25-letnie doświadczenie
      w IT.
    • Niezawodni w działaniu
      Zapewniamy bezkonkurencyjną jakość usług i wysoką dostępność systemów, działająć na 100%.
    Zainteresowany objęciem stanowiska
    Analityka w IT?
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza wymagań biznesowych oraz istniejących procesów
    • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z Klientem biznesowym
    • Definiowanie wymagań dotyczących systemów IT
    • Udział w projektach rozwoju aplikacji wewnętrznych oraz w wdrożeniach systemów zewnętrznych
    • Bieżąca współpraca z działami biznesowymi oraz z programistami
    • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej
    • Udział w testach i wdrożeniach nowych usług i produktów

    Czego oczekujemy?

    • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
    • Bardzo dobra znajomość rynku funduszy inwestycyjnych/produktów ubezpieczeniowych (ubezpieczenia na życie, Bancassurance)
    • Znajomość notacji UML
    • Doświadczenie w pracy metodą Scrum
    • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

    Co damy w zamian?

    • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Możliwość pracy przy ciekawych projektach

    Zgłoszenia zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Do aplikacji prosimy o dopisanie następującej treści klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.