Oferta pracy

Analityk w Pracowni Zbożowej

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

J.S. HAMILTON POLAND S.A. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań
ekspertyz jakościowych i szkoleń, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (woj. dolnośląskie)

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym
  • wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi
  • prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie rolnicze)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium
  • dobrą organizację pracy
  • mobilność
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • pakiet medyczny w Medicover
  • benefity w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (min. dofinansowanie do wczasów, wypoczynku dla dzieci, bony świąteczne)

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy