Oferta pracy

Analityk w Zespole Analiz

Pekao TFI S.A.O firmie

Pekao TFI S.A.

Marynarska 15

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • analiza emitentów obligacji
  • przygotowywanie materiałów na komitety kredytowe
  • udział w konferencjach wynikowych i branżowych
  • budowanie modeli finansowych analizowanych podmiotów

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość VBA
  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ostatni rok studiów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • udział w programie CFA lub licencja doradcy inwestycyjnego będą dodatkowym atutem

Idealny kandydat to osoba:

  • jasno formułująca własne opinie
  • potrafiąca szybko syntetyzować informacje i wyciągać wnioski
  • komunikatywna
  • posiadająca umiejętność pracy w zespole i szanująca opinie innych
  • otwarta na nową wiedzę i doświadczenia

W zamian oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • rozbudowany pakiet socjalny oraz uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku:

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w temacie maila oraz o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekao TFI S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.”

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy