Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk w zespole budowy i walidacji modeli wycen instrumentów finansowych

Ground Frost Sp. z o.o.O firmie

8 500 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zespół budowy i walidacji modeli to osoby wyspecjalizowane w analizie i przetwarzaniu danych finansowych, których celem jest identyfikacja ryzyk związanych z transakcjami M&A oraz budowa modeli wycen;

  • Do naszego zespołu poszukujemy osoby, której zadaniem będzie zebranie danych, ich analiza, weryfikacja, a w końcu ujęcie w modelu lub raporcie due diligence w taki sposób, aby dokonać prawidłowej wyceny i minimalizować ryzyka transakcyjne dla klienta;

  • Analityk w codziennej pracy posługuje się arkuszami Excel oraz jest w stałym kontakcie z klientami w zakresie pozyskiwanych danych, ich analizy i wynikających z nich konsekwencji. Osoba na tym stanowisku ma również bieżący dostęp do serwisów informacyjnych raportujących dane rynkowe.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie - preferowane będą kierunki ekonomiczne lub matematyczne;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na tematy merytoryczne oraz pisanie raportów;

  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w obszarze związanym z rachunkowością, finansami, analizą finansową lub transakcjami. Alternatywnie – studia i praca dyplomowa związana z kwestiami połączeń przedsiębiorstw;

  • Umiejętność posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi oraz pakietem Office.

To oferujemy

  • pracę w młodym, zmotywowanym i wzajemnie wspierającym się zespole;

  • brak nudy – realizację projektów z różnych branż i różnych typów;

  • realizację projektów dla największych polskich przedsiębiorstw i banków;

  • możliwość budowania wiedzy w zakresie wycen, transakcji oraz zarządzania projektami;

  • dostęp do danych ze światowych biznesowych serwisów informacyjnych;

  • szeroko zakrojony pakiet szkoleń;

  • konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia;

  • miejsce pracy: Warszawa lub Łódź.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Ground Frost Sp. z o.o.

Ground Frost to firma specjalizująca się w modelowaniu finansowym i obsłudze transakcji przejęć i połączeń. Pracujemy dla firm polskich i zagranicznych, w tym dla szeregu renomowanych instytucji finansowych i spółek giełdowych. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wycen przedsiębiorstw oraz instrumentów finansowych, a także due diligence. Doradzamy w transakcjach przejęć i połączeń jednostek, uczestniczymy w sporach sądowych dotyczących tego typu transakcji, a także wspomagamy spółki giełdowe w raportowaniu zgodnym z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej.

Nasi pracownicy to niewielki, dobrze zgrany zespół na wysokim poziomie merytorycznym. Nasza praca to praca z liczbami, danymi finansowymi i operacyjnymi naszych klientów. Jeżeli rozumiesz liczby i to, co potrafią powiedzieć, a także potrafisz dopasowywać narzędzia matematyczne do prowadzonych analiz - zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy