Oferta pracy

Analityk w zespole Corporate Finance M&A

Crido

  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Crido

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen przedsiębiorstw oraz modeli finansowych, obejmujących prognozę sprawozdań finansowych, analizę opłacalności inwestycji i analizę ryzyka

  • wsparcie klienta w procesach transakcyjnych

  • wsparcie w procesach pozyskiwania finansowania komercyjnego dla projektów inwestycyjnych

  • przygotowywanie modeli finansowych na potrzeby decyzji zarządczych

  • przygotowywanie wszelkich bieżących analiz finansowych

Nasze wymagania

  • absolwenci studiów magisterskich na kierunku związanym z finansami (w tym Finanse i Rachunkowość, Metody Ilościowe, Statystyka)

  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • wiedza z zakresu tworzenia modeli finansowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point

  • zdolności analityczne

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań

To oferujemy

  • umowę o pracę z przejrzystą ścieżką kariery i jasnymi zasadami pracy

  • możliwość pracy ze świetnymi ekspertami z różnych dziedzin i poszerzania własnej wiedzy (zespoły CRIDO są wielokrotnymi laureatami branżowych nagród i rankingów)

  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów

  • pracę w systemie hybrydowym

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)

  • dodatki jak: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kafeteria benefitów, wyjazdy w góry i na narty, dodatkowe 5 dni urlopu z okazji narodzin dziecka i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Crido

Jesteśmy polską firmą konsultingową, której głównym zadaniem jest pomaganie biznesom w ich rozwoju i wzroście. Doradzamy przede wszystkim w ramach trzech głównych linii biznesowych: podatkowej, prawnej i pozyskiwania dotacji. Oprócz tego pomagamy firmom się digitalizować, dbać o finanse oraz szkolimy ich pracowników i zarządy. Zespoły tzw. adminu wspierają na co dzień biznes działając jako IT, marketing, HR czy administracja.

Przewiń do profilu firmy