Oferta pracy

Analityk w Zespole Fuzji i Przejęć

Grant ThorntonO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Pracując jako Analityk będziesz uczestniczył(a) w realizacji bieżących zadań zespołu, takich jak: sporządzanie analiz rynkowych i finansowych, wsparcie w realizacji projektów sprzedaży i nabycia przedsiębiorstw oraz sporządzeniu dokumentów transakcyjnych i wiele innych.

Poszukujemy kandydata zainteresowanego rynkiem kapitałowym, transakcjami na rynku niepublicznym oraz giełdowym, który będzie wykazywał się dużą determinacją i samodzielnością w realizacji zadań i projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne lub w trakcie studiów magisterskich (preferowana specjalność: Finanse i Rachunkowość)

  • orientacja w zagadnieniach z zakresu: fuzji i przejęć, metod wyceny przedsiębiorstw, analizy finansowej, podstaw rachunkowości

  • doświadczenie w postaci praktyk lub staży w obszarze finansowym (mile widziane)

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel i Power Point

  • dokładność i zaangażowanie oraz chęć rozwoju zawodowego w obszarze doradztwa transakcyjnego

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • udział w projektach sprzedaży i zakupu przedsiębiorstw na każdym etapie realizacji

  • samodzielność w realizacji projektów oraz szybką ścieżkę rozwoju

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office lub

  • w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • niezbędne narzędzia pracy – m.in: laptop oraz smartfon

  • pakiet benefitów, w tym m.in: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Medicover Benefits, MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy

  • uczestnictwo w szkoleniach (Akademia Grant Thornton)

  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, otwartym na nowe pomysły i rozwiązania