Oferta pracy

Analityk w zespole Fuzji i Przejęć

Crido Taxand Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie wycen przedsiębiorstw oraz modeli finansowych, obejmujących prognozę sprawozdań finansowych, analizę opłacalności inwestycji i analizę ryzyka

  • wsparcie klienta w procesach transakcyjnych

  • wsparcie w procesach pozyskiwania finansowania komercyjnego dla projektów inwestycyjnych

  • przygotowywanie modeli finansowych na potrzeby decyzji zarządczych

  • przygotowywanie wszelkich bieżących analiz finansowych

Nasze wymagania

  • absolwenci studiów magisterskich na kierunku związanym z finansami (w tym Finanse i Rachunkowość, Metody Ilościowe, Statystyka)

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • wiedza z zakresu tworzenia modeli finansowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość programów: Excel, Word i Power Point

  • zdolności analityczne

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań

To oferujemy

  • umowę o pracę z przejrzyście określoną ścieżką kariery

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz poznania charakterystyki pracy w firmie doradczej

  • aktywny udział w różnorodnych projektach dla podmiotów z różnych sektorów

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)

  • atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne