Logo Pracuj.pl

Analityk w Zespole Kontrolingu

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.O firmie

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.

Staniewicka 5

Targówek

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Gromadzenie, analiza, interpretacja i wizualizacja danych.
  • Współpraca z biznesem w obszarze raportowania i prognozowania operacyjnego.
  • Aktywny udział w definiowaniu i wdrażaniu procesów doskonalenia planowania biznesowego.
  • Współpraca z IT w obszarze utrzymania i korzystania z baz danych oraz tworzenia raportów.
  • Rozwój i automatyzacja procesów raportowania.
  • Raportowanie przy użyciu narzędzi BI oraz Excel.

Nasze wymagania

  • Znajomość SQL i praktyczne doświadczenie z bazami danych.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, VBA.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finansowe, informatyczne lub matematyczne.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami BI (PowerBI, Qlik Sense).
  • Znajomość zagadnień finansowych (P&L, analiza wskaźnikowa).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport współfinansowane przez firmę.
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego dla pracownika i najbliższych członków jego rodziny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • program rekomendacji pracowników

Co ponad to? U nas znajdziesz #dobrepołączenie:

  • Tradycji z innowacyjnym podejściem: Przez lata wypracowaliśmy wiele dobrych praktyk, którymi chętnie dzielimy się z naszymi zespołami. Jednocześnie cały czas się rozwijamy- biznesowo, operacyjnie i technologicznie. Z nami możesz wdrażać swoje pomysły!
  • Bezpieczeństwa globalnej grupy z pracą w kameralnym zespole.
  • Lokalnych i międzynarodowych możliwości rozwoju: Nasz zespół finansowy się rozwija, a Ty możesz rozwijać się razem z nim.

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy nową spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska, która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania na międzynarodowym transporcie drogowym i dystrybucji krajowej.

Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość. W zespole finansowym zaplanowaliśmy liczne usprawnienia w naszych procesach kontrolingowych, które odpowiedzą na potrzeby nowej spółki. Szukamy osoby, która chciałaby budować nową firmę i procesy razem z nami!

Chcesz doskonalić swoje umiejętności w zakresie analizy i narzędzi raportowania? Szukasz miejsca, w którym Twoja praca nie będzie odtwórcza? Poznajmy się! Nasza oferta może być właśnie dla Ciebie!

Analityk w Zespole Kontrolingu, Staniewicka 5, Targówek, Warszawa