Oferta pracy

Analityk w Zespole Projektowania Rozwiązań Online

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych Klienta

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Rozwój rozwiązań dostarczanych biznesowi oraz wpływających na architekturę systemu

  • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach

  • Praca nad zaawansowanymi systemam bankowości internetowej i mobilnej oraz z systemami informatycznymi w nowoczesnej architekturze

  • Rozwój systemu z którego aktywnie korzysta ponad 2 mln klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka, mile widziane w branży finansowej

  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (Web Services, Microservices, SOA) oraz narzędzi typu SOAP UI oraz Swagger UI

  • Znajomość MS SQL

  • Umiejętność modelowania systemów IT

  • Dobra znajomość języka UML

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE)

  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT

  • Znajomość narzędzi JIRA oraz Confluence

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w instytucji finansowej

  • Pracę w młodym, międzynarodowym zespole specjalistów (analityków, programistów i testerów), który chętnie dzieli się wiedzą

  • Umowę o pracę, opiekę medyczną

  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Nową sieć kontaktów zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne