Oferta pracy

Analityk w Zespole Security Operations Center

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

  • Wynalazek 1, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • IPS/IDS

  • QRadar

  • Splunk

System operacyjny

O projekcie

Chcesz dołączyć do naszego nowotworzonego zespołu analityków SOC L1 działającego dla spółek z Grupy Play, największego polskiego operatora telefonii komórkowej?

W naszym zespole czekają na Ciebie ciekawe zadania, dostęp do nowoczesnej technologii i narzędzi bezpieczeństwa. Dzięki tej pracy nauczysz się wykonywać zadania związane z wykrywaniem i reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa, analizować ich przyczyny oraz rekomendować działania naprawcze.

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie logów bezpieczeństwa m.in. w systemie klasy SIEM

  • Kategoryzowanie incydentów bezpieczeństwa i nadawanie im priorytetów

  • Współpraca przy złożonych incydentach z drugą i trzecią linią (L2/L3) analityków i ekspertów SOC

  • Testowanie, poprawa jakości i tworzenie nowych scenariuszy detekcji zagrożeń

  • Udział w rozwoju i wdrażaniu nowych narzędzi bezpieczeństwa

  • Współtworzenie oraz aktualizacja procedur/instrukcji reagowania na incydenty

Nasze wymagania

  • Posiadasz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych

  • Odznaczasz się znajomością urządzeń, technologii oraz protokołów stosowanych w sieciach pakietowych (głównie TCP/IP)

  • Znasz systemy operacyjne Windows/Linux

  • Potrafisz rozwiązywać złożone problemy, również analityczne oraz wykazujesz inicjatywę w proponowaniu działań naprawczych i usprawniających

  • Jesteś gotów pracować w systemie zmianowym 24/7 (w tym dyspozycyjność do pracy w weekendy)

  • Znajomość technologii i narzędzi klasy Security (np. WAF, FW, IPS/IDS, DLP, AV, EDR, NAC, proxy)

  • Znajomość systemów klasy SIEM (np. Splunk, QRadar, ArcSight, ELK)

  • Doświadczenie w pracy w zespołach monitorujących NOC lub SOC

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

  • Praca hybrydowa (office + home office)

  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

  • Dodatkowy benefit świąteczny

IT

Przewiń do profilu firmy