Logo Pracuj.pl

Analityk

Eurocash Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i bieżących wg potrzeb biznesu
  • analiza działalności operacyjnej spółki, m.in. obrotu, marży, rotacji towarów itp.
  • bieżąca współpraca z działem Zakupów i Operacji w celu zapewnienia realizacji planów sprzedaży i zysku w poszczególnych segmentach
  • obsługa programów dystrybucyjnych i motywacyjnych dla Przedstawicieli Handlowych (ustalanie celów, komunikowanie zasad programu, raportowanie wykonania planów)
  • naliczanie premii dla Przedstawicieli Handlowych i Managementu terenowego
  • zmiana i udoskonalanie raportów już istniejących oraz tworzenie własnych
  • tworzenie zbiorczych analiz i prezentacji na spotkania strategiczno – organizacyjne

Nasze wymagania

  • biegła obsługa programu MS Excel (VBA) – codzienne narzędzie pracy
  • znajomość baz danych MS SQL, ORACLE SQL będzie istotnym atutem
  • doświadczenie w pracy w jednym z obszarów: sprzedaży, marketingu, CRM lub programów lojalnościowych
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym, informatycznym lub pokrewnym
  • umiejętność myślenia poza utartymi standardami, łączenia faktów i wyciągania wniosków
  • dokładność, dociekliwość oraz zdolności analityczne
  • duża motywacja i chęć dalszego rozwoju zawodowego
  • umiejętność prowadzenia prezentacji

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej niemal 100% (1 dzień w miesiącu w centrali w Komornikach) – również po wygaśnięciu pandemii!
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w 6. co do wielkości obrotu firmie w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace 2019
  • zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: ambitne wyzwania i ciekawe projekty, szkolenia narzędziowe, dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Eurocash Serwis Sp. z o.o.

Eurocash Serwis to niekwestionowany lider na rynku dystrybucji papierosów i pozostałych wyrobów tytoniowych oraz wiodący dystrybutor produktów impulsowych.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Analityk, warmińsko-mazurskie