Oferta pracy

Analityk

Grupa Eurocash - Faktoria Win

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie bieżącego i cyklicznego raportowania

  • Kontrola poprawności danych

  • Wsparcie w zarządzaniu bazami danych

  • Tworzenie i optymalizacja narzędzi analitycznych

  • Współpraca z innymi działami w zakresie analizy danych

  • Udział w projektach biznesowych w zakresie analizy danych, współpraca z działem IT w zakresie rozwoju systemu analizy BI

Podział czasu pracy
70%

praca zdalna

30%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne/ matematyczne/ statystyczne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży FMCG)

  • Zdolności analityczne i komunikacyjne

  • Samodzielność i dokładność w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz efektywna organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych pochodzących z różnych źródeł

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel + VBA

  • Doświadczenie w pracy z Power BI

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach SAP, Oracle

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Faktoria Win to regał z wyselekcjonowanymi przez specjalistów winami. Docieramy do producentów i wiemy jak smakuje każda wybrana przez nas butelka. Chcemy uczynić świat wina dostępnym dla wszystkich , dlatego Faktorię Win odnajdziesz w sklepach i marketach w Twojej okolicy.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy