Oferta pracy

Analityk

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 godzin temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, lidera w branży ubezpieczeniowej, największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie środkowo- wschodniej aktualnie poszukujemy  Analityka z doświadczeniem w branży IT

AnalitykNumer ref.: /401/09/2020/WŁ/55997

zadania

  • Wsparcie definicji wymagań i potrzeb biznesowych,
  • Wsparcie Architekta w opracowaniu koncepcji realizacji rozwiązania,
  • Wykonywanie analiz wstępnych i szczegółowych rozwiązania,
  • Wsparcie w opracowywaniu warunków realizacji inicjatyw (szacowanie kosztów wdrażanych rozwiązań w systemie),
  • Opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania,
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania,
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych w zakresie analizy, koncepcji, wyceny rozwiązania
  • Weryfikacja rozwiązań przygotowanych przez dostawców (oceny zgodności prac z przedmiotem zamówienia),
  • Weryfikacja rozwiązań przygotowanych przez innych analityków (analiza wpływu zmian i spójności)
  • Określanie i utrzymywanie standardów analitycznych,
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów (w szczególności w Enterprise Architect z wykorzystaniem dedykowanych profili oraz szablonów RTF)
  • Stabilizacja wdrożonych rozwiązań
  • Doskonalenie procesu poprzez opracowywanie i wdrażanie standardów i metodyk w obszarze prowadzenia analiz i wytwarzania dokumentacji analitycznej
  • Doskonalenie narzędzi wspierających gromadzenie informacji dokumentujących funkcjonowanie systemów informatycznych i prowadzenie prac analitycznych

oczekujemy

Znajomość technologii przez konsultanta:

  • Znajomość zagadnień i standardów z obszaru inżynierii oprogramowania,
  • Znajomość notacji XML,
  • Znajomość notacji BPMN i UML,
  • Znajomość standardu SOAP i REST
  • Znajomość metodyki Agile (mile widziany SCRUM)
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, Enterprise Architect (wymagana praca na współdzielonym repo, generowanie dokumentacji do RTF)
  • Znajomość zagadnień z obszarów CI/CD (mile widziana)
  • Znajomość zagadnień z obszaru UX/UI (mile widziana)
  • Znajomość zagadnień i standardów dot. bezpieczeństwa aplikacji webowych i/lub aplikacji mobilnych (mile widziana)
  • Znajomość narzędzi do projektowania interfejsu użytkownika (mile widziana)
  • Znajomość zagadnień/technologii związanych z silnikiem procesowym (np. Camunda) (mile widziana)

Doświadczenie zawodowe:

  • minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka po stronie IT
  • minimum 2 lata doświadczenia w projekcie prowadzonym w metodyce Agile
  • minimum 1 rok doświadczenia w projektach budowy selfservice lub aplikacji mobilnych

oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • dostęp do platformy benefitowej (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy