Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk

NWAI Dom MaklerskiO firmie

  • Nowy Świat 64, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NWAI Dom Maklerski

Nowy Świat 64

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących instrumentów finansowych (obligacje korporacyjne, akcje) i ich emitentów

  • Dystrybucja raportów analiz i komentarzy do klientów i do publicznej wiadomości

  • Przekazywanie i omawianie analiz sporządzonych raportów do użytku wewnętrznego

  • Przygotowywanie propozycji inwestycji własnych NWAI

  • Monitoring informacji publikowanych przez emitentów

  • Archiwizacja dokumentacji dotyczącej przygotowywanych analiz, raportów, komentarzy

Nasze wymagania

  • Absolwenci lub studenci kierunków finansowych, ekonomicznych lub ścisłych

  • Znajomość polskiego rynku kapitałowego i instrumentów finansowych (głównie: obligacje korporacyjne, akcje)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań oraz umiejętność skutecznego organizowania czasu pracy

  • Gotowość do uczenia się, dążenia do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie na rynku finansowym

  • Kwalifikacje zawodowe lub gotowość do ich zdobycia: licencja maklera papierów wartościowych, certyfikat doradcy w ASO

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe i premie, adekwatne do doświadczenia, umiejętności i wyników pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie finansowej

  • Zakres zadań adekwatny do wiedzy i umiejętności

  • Elastyczność w ustaleniu godzin pracy, możliwość pracy zdalnej przez część dni w tygodniu

NWAI Dom Maklerski S.A. specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług i rozwiązań rynku kapitałowego dla firm i jednostek samorządowych. Naszym Klientom oferujemy usługi w zakresie przygotowania i realizacji transakcji na rynku kapitałowym z wykorzystaniem instrumentów dłużnych (obligacji korporacyjnych), hybrydowych (obligacje zamienne na akcje), instrumentów kapitałowych (akcji), jak i certyfikatów inwestycyjnych (fundusze). W szczególności koncentrujemy się na obsłudze prywatnych i publicznych emisji papierów wartościowych, dla których pełnimy rolę oferującego, jak również zapewniamy kompleksową obsługę około- oraz po-emisyjną.

Przewiń do profilu firmy

Praca w Wydziale Analiz w departamencie rynków kapitałowych firmy inwestycyjnej.