Oferta pracy

Analityk

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca przy analityce ad-hoc dla Działu Handlowego, Zapasów oraz Zarządu,

  • Rozwój automatycznych i interaktywnych raportów dla zróżnicowanych odbiorców,

  • Współtworzenie, utrzymywanie i rozwój data lake z danymi pochodzącymi z różnych źródeł (dane sprzedażowe, logistyczne, rynkowe, cenowe),

  • Współtworzenie, utrzymywanie i rozwój modeli prognostycznych dla poszczególnych linii przychodowych.

Nasze wymagania

  • Jeżeli dopiero poznajesz zagadnienia z obszaru języków skryptowych oraz innych technik analitycznych, ale znasz już jakieś podstawy – reszty Cię nauczymy.

  • Jeżeli natomiast poznałeś już solidne podstawy i chcesz dalej pogłębiać swoją wiedzę, pomożemy Ci w tym i docenimy jak najszersze doświadczenie w obszarze:

  • Język skryptowy (R / Python) (wymóg podstawowy),

  • Środowisko Excel (VBA, procedury, makra),

  • SQL,

  • Analityka biznesowa,

  • Google Analytics.

  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność syntetyzowania informacji, formułowania wniosków, łączenia faktów i szukania zależności,

  • Proaktywna postawa, inicjatywa i biznesowe podejście,

  • Dokładność, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane.

To oferujemy

  • Rozwój w ramach współtworzenia zaawansowanych projektów analitycznych i technologicznych,

  • Wysoki poziom wsparcia merytorycznego,

  • Doświadczenie przy procesie transformacji e-commerce i rozwoju zagranicznego dużej sieci retail,

  • Dostęp do pakietu benefitów,

  • Prawdziwą rodzinną atmosferę.

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy

Nasz Dział Analiz zajmuje się przetwarzaniem i analizowaniem danych dla wszystkich działów w firmie, rozwojem data lake służącemu do optymalizacji modeli predykcyjnych, a także wsparciem transformacji cyfrowej i rozwoju biznesu w Polsce i Europie. Dołączając do naszego zespołu będziesz miał możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technik analitycznych i statystycznych w oparciu o technologie Microsoft SQL, R, AWS oraz raportowania Excel zintegrowanego w chmurze.