Oferta pracy

Analityk

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz z obszaru e-Commerce,

  • analiza i interpretacja danych sprzedażowych,

  • rozwój i obsługa narzędzi analitycznych (Excel/ PowerBI),

  • tworzenie kompleksowych analiz na potrzeby zespołu operacji/kadry zarządzającej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi raportowych,

  • samodzielne projektowanie, utrzymanie i rozwój wybranych raportów,

  • uczestnictwo w administrowaniu systemem raportowym,

  • współpraca z Działem Analiz i Pionami Biznesowymi w zakresie rozwoju systemu informacji zarządczej.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o profilu ścisłym bądź ekonomicznym,

  • znajomość MS Excel na poziomie bardzo dobrym/zaawansowanym,

  • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1.

To oferujemy

  • praca w jednym z najlepszych zespołów e-commerce w Polsce - zdobywcy nagród w prestiżowych konkursach branżowych - m.in.: Best on mobile, Best e-Commerce Retailer oraz najlepszy zespół e-Commerce B2C,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy