Analityk

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • praca w międzynarodowym zespole doświadczonych profesjonalistów z użyciem nowoczesnych technologii;

  • wspieranie rozwoju rozwiązań analitycznych w PAYBACK na rzecz naszych partnerów międzynarodowych;

  • tworzenie i wzmacnianie relacji z klientami biznesowymi;

  • dostarczenie raportów, analiz, modeli oraz automatyzacja regularnych procesów analitycznych;

  • tworzenie rozwiązań w nowoczesnych narzędziach informatycznych (Python, SAS, ThoughtSpot, Oracle, Apache Spark i Airflow).

Nasze wymagania

  • masz przynajmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku analitycznym;

  • budujesz efektywne relacje biznesowe;

  • chcesz mieć wpływy na tworzone rozwiązania;

  • jesteś osobą kreatywną oraz samodzielną w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych;

  • dbasz o jakość dostarczanych efektów pracy;

  • posiadasz znajomość SQL;

  • chcesz pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w obszarze Machine Learning / Artificial Intelligence;

  • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Mile widziane

  • umiejętność programowania w Python lub SAS 4GL.

To oferujemy

  • umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie;

  • benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna;

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10;

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu;

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie;

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak, do biura możesz przyjść w trampkach;

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Liczba wakatów

  • Szukamy dwóch osób do działu Analytics International