Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk

DECERTO Sp. z o.o.

70,00100,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Confuence

  • Jira

  • UML

  • BPMN

O projekcie

Szukamy dwóch Analityków, którzy dołączą do naszych zespołów. 😊

Projekt 1

Dotyczy budowy nowego systemu do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych majątkowych. Użytkownikiem systemu jest kilkadziesiąt tysięcy sprzedawców, będących w większości agentami ubezpieczeniowymi. System ma bardzo dużą skalę użycia i znaczenie biznesowe, więc bardzo istotna jest w jego realizacji niezawodność i wydajność.

Obowiązki w projekcie:

- Samodzielne prowadzenie analizy biznesowej z klientem.

- Zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz systemowych.

- Współpraca z zespołem tworzącym oprogramowanie oraz interesariuszami biznesowymi.

- Dbanie o spójność tworzonego rozwiązania.

- Tworzenie dokumentacji projektowej.

Tryb pracy: hybrydowy (1 raz w tygodniu w biurze przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.)

Projekt 2

Dotyczy budowy narzędzia dla klienta oraz pracowników backoffice’u, służącego do zgłaszania szkód oraz samolikwidacji. Aplikacja budowana jest od podstaw w oparciu o architekturę hexagonalną.

- Zbieranie wymagań.

- Organizacja warsztatów.

- Sporządzanie analizy w confluence i rozbijanie na zadania w jira z techleadem/architektem.

- Współpraca z zewnętrznym dostawcą, zespołem QA oraz UX.

Tryb pracy: hybrydowy (1-2 dni na 2 tygodnie praca stacjonarna, ul. Senatorska w Warszawie.)

Twój zakres obowiązków

Sporządzanie analizy biznesowej.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Analityk IT/Biznesowy/Systemowy.

  • Umiejętność opisywania wymagań biznesowych.

  • Znajomość Confuence/Jira, UML, BMPN, Enterprise Architect.

  • Umiejętność prowadzenia spotkań.

  • Ogólna wiedza biznesowa.

  • Szybkie, kreatywne i logiczne myślenie.

  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz terminowość.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień ubezpieczeniowych oraz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • Budżet rozwojowy 2 000,- pln netto / rok.

  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.

  • Doświadczony zespół z dużym know-how.

  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie.

  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).

  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.

  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

  • Tryb pracy: hybrydowo, Warszawa - centrum.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych

Etapy rekrutacji
1

ETAP 1 Rozmowa telefoniczna (15min)

2

ETAP 3 Spotkanie - zdalnie (1h)

3

ETAP 4 Decyzja & feedback (2 dni)

Jesteśmy polskim software housem z 15-letnim doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Tworzymy autorskie rozwiązania podwyższające standard pracy. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju, a także możliwość wyboru przydziału projektowego.

Stawiamy na stabilną i długotrwałą współpracę. Cenimy sobie partnerskie relacje, wzajemną pomoc i szacunek. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na działania podejmowane w firmie. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punkt widzenia.

Jeżeli wszystko co powyżej brzmi dla Ciebie dobrze – wyślij CV!

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu!

My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😊

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam!

Przewiń do profilu firmy