Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk

AVERTON STERLING sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasz zespół to ambitni ludzie, z bogatym doświadczeniem, którym się chętnie podzielimy. W zamian przyjmiemy Twoje zaangażowanie, pozytywną energię i wkład w rozwój naszej Spółki.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie prognozy i kontrola realizacji przepływów pieniężnych,
  • przygotowywanie raportów, analiz (ad hoc/cyklicznych), tworzenie modeli biznesowych,
  • analiza marżowości i kosztów działalności,
  • uczestnictwo w przygotowaniu budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego,
  • optymalizacja procesów finansowo-operacyjnych,
  • opracowywanie i wdrażanie narzędzi systemowych,
  • przygotowywanie analiz i rekomendacji biznesowych z wykorzystaniem wielu źródeł danych (wewnętrznych i rynkowych),
  • współpracę ze wszystkimi działami i strukturami w Spółce,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dla osób decyzyjnych,
  • wdrażanie nowych rozwiązań w systemach raportowych oraz automatyzację i optymalizację procesu cyklicznego raportowania,
  • tworzenie, aktualizowanie oraz właściwe stosowanie procedur operacyjnych,
  • kontrola wewnętrzna,
  • wsparcie Głównej Księgowej w zakresie raportowania i analiz.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki finanse, księgowość, ekonometria,
  • 2-letnie doświadczenia na stanowisku finansowo-analitycznym, w tym doświadczenie w budowaniu modeli biznesowych i mapowaniu procesów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość Excela oraz umiejętność pracy z bazami danych,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • umiejętność zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów,
  • posiadanie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie tworzenia raportów, analiz i raportowania realizacji KPI.

OFERUJEMY:

  • Pracę w znanej marce, o silnej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach UoP / B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dynamizm działania, możliwość codziennego zyskiwania nowej wiedzy,
  • Możliwość rozwoju w ramach Spółki,
  • Wsparcie zespołu we wdrażaniu na stanowisku,
  • Dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne