Oferta pracy

Analityk

Grupa PracujO firmie

8 000‐11 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • analiza biznesowa

  • BPMN

Mile widziane

  • CRM

  • Scrum

  • Marketing Automation

  • ERP

  • Jira

  • SharePoint

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie wymagań biznesowych i/lub systemowych

  • odkrywanie i mapowanie procesów biznesowych (mapy, diagramy, tabele)

  • proponowanie rozwiązań dla zidentyfikowanych potrzeb biznesowych

  • identyfikacja ryzyk biznesowych i systemowych dla proponowanych rozwiązań

  • przekazywanie wymagań zespołowi deweloperskiemu

  • weryfikacja wdrażanych rozwiązań pod kątem zgodności z wymaganiami

  • wspieranie wdrożeń systemów zewnętrznych i ich integracji z systemami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność zbierania, syntetyzowania i dokumentowania wymagań biznesowych

  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność zrozumienia oraz przekładania potrzeb biznesowych na efektywne rozwiązania wspierające biznes

  • umiejętność komunikowania się z różnymi interesariuszami projektu (strona biznesowa i techniczna) i godzenia interesów wszystkich stron procesu w ramach danego rozwiązania

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych (znajomość BPMN)

  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków z danych biznesowych

  • umiejętność prezentacji konceptów rozwiązań, rekomendacji najlepszych rozwiązań oraz argumentowania

  • myślenie produktowe i systemowe

  • samodzielność, inicjatywa oraz dobra organizacja pracy własnej

  • pozytywne nastawienie do świata, orientacja na sukcesy zespołu i projektów

  • doświadczenie w projektach z obszaru CRM, Marketing Automation, ERP (np. Salesforce, Eloqua, Dynamics365)

  • doświadczenie w pracy w Scrumie

  • umiejętność tworzenia makiet dla konceptów rozwiązań (szczególnie low-fidelity)

  • umiejętność prowadzenia warsztatów (np. jako forma zbierania wymagań)

  • umiejętność praktycznego wykorzystania podstawowych diagramów UML (diagram czynności, stanów, przypadków użycia)

  • znajomość Jira i Sharepoint

  • doświadczenie w testach funkcjonalnych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej (po powrocie do biura całej firmy - praca zdalna 2 dni w tygodniu)

  • opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • system kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa itp.)

  • dobrą lokalizację biura

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Koordynatorem Zespołu i Menadżerem Działu

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy