Oferta pracy

Analityk / Wdrożeniowiec

Atos Polska

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Server

  • Oracle Database

  • VMware Vsphere

System operacyjny

O projekcie

Konsultant będzie członkiem zespołu dostarczającego oprogramowanie 2 poziomu (process computing) sterującego systemami automatyki obecnymi w zakładach produkcyjnych klienta. Osoba ta będzie odpowiedzialna za konfigurowanie, przeprowadzanie testów platformy i wdrażanie rozwiązań programowych klienta w różnych zakładach. Zintegrowane zostanie również wsparcie operacyjne tych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych.

  • Analiza / Identyfikacja ryzyka / Projektowanie.

  • Konfiguracja aplikacji specyficznych dla klienta.

  • Testy jednostkowe.

  • Testy integracyjne i nieregresyjne w symulacji.

  • Testowanie platformy.

  • Przekazanie do eksploatacji w miejscu (miejscach) i/lub zdalnie

  • Raportowanie / monitorowanie postępów

  • Przetwarzanie informacji o niezgodnościach lub zgłoszeń dotyczących wsparcia podczas normalnej eksploatacji.

Nasze wymagania

  • Znajomość VMware Vsphere.

  • Doświadczenie w tworzeniu maszyn wirtualnych na Windows Server 2019 zawierających aplikacje i usługi klienta oraz bazy danych Oracle.

  • Znajomość systemu Service Now.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

To oferujemy

  • Szkolenia i certyfikacje.

  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • strefa relaksu

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • niespodzianki i upominki