Logo Pracuj.pl

Analityk wdrożeniowy MS Dynamics NAV/BC

Grupa Inter CarsO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza biznesowa wraz ze zbieranie wymagań i dokumentowanie potrzeb biznesowych Klientów Grupy IC
  • Udział we wdrożeniu międzynarodowym D365 Business Central w różnych sektorach przemysłu motoryzacyjnego.
  • Rozwijanie istniejących funkcjonalności, usuwanie błędów w systemie ERP.
  • Współpraca z kluczowymi obszarami w organizacji
  • Opracowanie oraz utrzymanie dokumentacji architektury systemowej
  • Wspieranie zespołu produktu w projektowaniu funkcjonalności i codziennym działaniu środowiska rozwiązań ERP
  • Wspieranie Klientów w zakresie testowania systemu, opracowanie przypadków testowych oraz koordynacja testów
  • Monitorowanie systemu ERP, oraz reagowanie na incydenty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie, wyższe lub w trakcie studiów (niewymagany, ale mile widziany kierunek informatyczny lub z zakresu baz danych)
  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w projektach związanych z łańcuchem dostaw lub ekspozycja na branżę logistyczną
  • Doświadczenie w analizie biznesowej, tworzeniu dokumentacji, szkoleniu użytkowników oraz testowanie systemu
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy
  • Możliwość pracy zdalnej, bądź hybrydowej
  • Możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach organizacji
  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części Grupy Inter Cars
  • Szkolenia rozwojowe z kompetencji miękkich i technicznych
  • Dofinansowanie do lekcji językowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Analityk wdrożeniowy MS Dynamics NAV/BC, Warszawa