Oferta pracy

Analityk Webcon

GET IT DAN sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Webcon

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesów oraz konfiguracja i wdrożenie przepływów pracy na platformie Sharepoint/Webcon BPS

  • Wypracowywanie rozwiązań dla wielowątkowego i rozproszonego środowiska klienta na podstawie zebranych wymagań

  • Uruchamianie i testowanie tworzonych rozwiązań

  • Ścisłą współpraca z Biznesem i zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych Webcon

  • Znajomość platformy Sharepoint/Webcon BPS

  • Znajomość zapytań SQL i tworzenia logiki biznesowej

  • Ukończone szkolenia Webcon Academy

  • Znajomość zagadnień integracji systemów

  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z klientem, dar przekonywania

  • Sprawczość, odpowiedzialność, wewnątrzsterowność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i szybko rozwijającym się zespole

  • Inspirującą atmosferę, możliwość wpływu i kreowania rzeczywistości

  • Możliwość zdobywania doświadczeń w firmie partycypacyjnej

  • Okazję do ciągłego rozwoju

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przestrzeń na synergię życia osobistego z zawodowym

  • Biuro w samym centrum Warszawy lub Gdyni

  • System pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie IT i procesów biznesowych oraz outsourcingu zarządzania projektami informatycznymi (PM&PMO) dla branży utilities (energetyka, ciepłownictwo, gazownictwo, przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne). Jesteśmy firmą partycypacyjną, chętnie współpracujemy z osobami, które chcą mieć wpływ na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy