Oferta pracy

Analityk

DOVISTA PolskaO firmie

  • Wędkowy (pow. tczewski)

    Wędkowy (pow. tczewski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie analiz na potrzeby Działu Zakupów

  • Prowadzenie raportów efektywności projektów realizowanych przez Dział Zakupów

  • Koordynacja i prowadzenie projektów w obszarze procesów i narzędzi Działu Zakupów

  • Przetwarzanie i dostosowywanie danych zgodnie ze zgłaszanymi potrzebami

  • Przygotowanie danych na potrzeby cyklicznych i bieżących spotkań z interesariuszami

  • Nadzór nad aktualnością danych dotyczących prowadzonych przez Dział Zakupów projektów

  • Realizacja bieżących zadań dotyczących wsparcia działu zakupów w zakresie analiz i przetwarzania danych z wykorzystaniem dostępnych narzędzi

  • Analiza rynku i aktualizacja raportu z cenami materiałów surowych i kursów walut

  • Na bazie przeprowadzonych analiz proponowanie obszarów do poprawy

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację

  • Umiejętności tworzenia raportów z dużej ilości danych liczbowych i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Znajomość systemów SAP oraz Axapta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów mile widziane

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

DOVISTA Polska

DOVISTA Polska Sp. z o.o. - największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii, pozwalających na wytwarzanie oryginalnych produktów.

DOVISTA Polska Sp. z o.o. jest własnością VKR Holding, grupy kapitałowej posiadającej spółki w sektorach okien dachowych (VELUX) i elewacyjnych (DOVISTA). VKR Group zatrudnia ok. 15 tys. pracowników w ponad 40 krajach.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych rozpoczęciem przygody zawodowej z naszą organizacją - kandydatów, którzy chcieliby wesprzeć nas w wykonywaniu pracy administracyjnej w formie stacjonarnej, w biurze.

Przewiń do profilu firmy