Oferta pracy

Analityk

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

O projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem pionu Smart City w grupie Asseco, w tym realizacją największych w Polsce wdrożeń nowoczesnych systemów planowania podróży i poboru opłat za przewozy w transporcie zbiorowym, rozbudowujemy zespół analityczny.

Jeżeli chcesz stać się kluczowym ogniwem w zespole projektującym i wdrażającym najnowszą generację złożonych platform wspierających organizatorów transportu jak i pasażerów w wygodnym odbywaniu podróży, chcesz pracować w międzynarodowym środowisku profesjonalistów i pasjonatów technologii, w oparciu o najnowsze standardy i uznane narzędzia – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań oraz prowadzenie ustaleń w zakresie specyfikacji systemu,

  • tworzenie dokumentacji analitycznej na etapie definiowania koncepcji, projektowania, produkcji i wdrażania systemów informatycznych,

  • kontrola zakresu realizowanych wymagań w odniesieniu do zobowiązań wynikających z dokumentów formalnych definiujących projekt oraz dokonanych uzgodnień,

  • organizacja prac analitycznych, uzgadnianie oraz prowadzenie spotkań analitycznych z klientem oraz wewnętrznych w ramach zespołu projektowego,

  • współpraca z zespołem developerskim, weryfikacja i odbiór od wykonawców zakresu funkcjonalnego wytwarzanego systemu w odniesieniu do wymagań i uzgodnionego zakresu,

  • definiowanie scenariuszy testowych,

  • nadzorowanie i uczestniczenie w testach i wdrożeniu systemu,

  • dokumentowanie wykorzystania zaprojektowanego i wykonanego systemu.

Nasze wymagania

  • minimum 3. letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia analizy biznesowej lub systemowej,

  • wiedza i doświadczenie dot. oprogramowania wykorzystującego usługi typu REST oraz API’s (Application Programming Interface) lub dot. oprogramowania interfejsu użytkownika,

  • umiejętność prowadzenia spotkań analitycznych,

  • umiejętność dokumentowania wyników spotkań, ustaleń i zebranych wymagań,

  • umiejętność tworzenia modeli analitycznych opisujących systemy informatyczne (takich jak modele procesów, przypadki użycia, modele dziedziny, specyfikacje interfejsów, modele logiki usług lub modele danych dla repozytoriów),

  • umiejętność prezentacji i prowadzenia uzgodnień w oparciu o prototypy oprogramowania lub gotowe produkty programistyczne,

  • doświadczenie i umiejętność współpracy z klientem końcowym,

  • znajomość UML,

  • znajomość BPMN,

  • znajomość oprogramowania CASE np. Enterprise Architect,

  • sprawne posługiwanie się oprogramowaniem biurowym MS Word, MS Excel, PowerPoint,

  • dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność posługiwania się SQL,

  • doświadczenie w pracy z Jira.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu systemów poboru opłat w transporcie zbiorowym,

  • doświadczenie w obszarze zapewniania odpowiedniego poziomu użyteczności graficznych interfejsów użytkownika (user experience),

  • znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie i prototypowanie graficznych interfejsów użytkownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku