Analityk Wniosków Pożyczkowych

Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 3a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i analiza wniosków pożyczkowych,

  • samodzielne podejmowanie decyzji pożyczkowych,

  • przeciwdziałanie wyłudzeniom,

  • telefoniczny kontakte z klientami,

  • współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe,

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w branży finansowej w zakresie analizy wniosków pożyczkowych/kredytowych i/lub weryfikacji anty-fraudowej,

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • znasz pakiet Microsoft Office na poziomie średniozaawansowanym (Excel, Word i Power Point),

  • masz wiedzę na temat branży pożyczkowej,

  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz pracować w zespole,

  • lubisz ludzi i masz nastawienie proklienckie,

  • posiadasz zdolności analityczne i szybkiej oceny sytuacji,

  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej (8.00-16.00, 12.00-20.00) oraz pełnienia dyżurów w weekendy i święta.

To oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze + motywujący system premiowy,

  • umowę o pracę,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • samodzielność w realizowaniu odpowiedzialnych zadań, możliwość kreowania rzeczywistości,

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej i karty Multisport,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,

  • praca hybrydowa.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W Creamfinance ułatwiamy życie naszym klientom i sprawiamy, że pożyczki gotówkowe są łatwo i szybko dostępne z dowolnego miejsca i o każdej porze. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technik scoringowych.

Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem automatyzacji naszych procesów, aby umożliwić klientom na całym świecie zaciąganie pożyczek na jedno kliknięcie. Mówią o nas, że jesteśmy jedną z 50 najbardziej obiecujących firm technologicznych w Europie. Codziennie robimy wszystko, aby to potwierdzać.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje