Oferta pracy

Analityk

VULCAN sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od ponad 30 lat jesteśmy wsparciem dla szkół i samorządów w zarządzaniu edukacją. Wieloletnie doświadczenie w rozwoju oświaty łączymy z kompetencjami i pasją do nowoczesnych technologii. Dbamy o usprawnianie przebiegu codziennych procesów w samorządach, jednostkach oświatowych czy centrach usług wspólnych. Tworzymy zintegrowane systemy edukacyjne w ramach projektów i systemy informatyczne dopasowane do potrzeb pojedynczych jednostek. Wspieramy rozwój kompetencji, oferując bogatą ofertę wdrożeniowo-szkoleniową.
Napędza nas pasja i chęć rozwoju. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać największym wyzwaniom, a zaufanie klientów motywuje nas do poszukiwania nowych pomysłów.

AnalitykNumer ref.: AN/10/PP/2020

Jakie zadania mamy do realizacji?

  • analizowanie procesów zachodzących u klienta;
  • identyfikowanie i analiza przypadków użycia;
  • projektowanie aplikacji webowych i mobilnych;
  • nadzór nad wykonaniem i testowaniem aplikacji

Czego oczekujemy?

  • dobrej znajomości warsztatu analityka systemowego;
  • wykształcenia w kierunkach ścisłych (np. Informatyka, Matematyka, Fizyka);
  • umiejętności identyfikowania i analizy wymagań;
  • umiejętności opisywania i modelowania procesów biznesowych;
  • umiejętności projektowania systemów informatycznych;
  • umiejętności posługiwania się aplikacją do prototypowania: Axure;
  • znajomości wytycznych dotyczących budowania aplikacji na iOS i Android;
  • samodzielności i zaangażowania w realizację zadań;
  • komunikatywności.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy programisty lub architekta systemów IT;
  • znajomość zagadnień związanych z budowaniem relacyjnych baz danych.

Nasza oferta:

  • współpraca w oparciu o umowę b2b;
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej;
  • znaczący udział w rozwoju produktów IT oferowanych przez firmę;
  • przyjazna i nastawiona na efektywną współpracę atmosfera.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy