Logo Pracuj.pl

Analityk

UPSO firmie

UPS

Generała Józefa Bema 2

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesu sprzedaży poprzez analizę zapytań ofertowych zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi;
  • Dokonywanie wycen kosztów transportu dla potencjalnych i istniejących klientów;
  • Zarządzanie kontraktami i zapewnienie zgodności z wytycznymi audytu wewnętrznego;
  • Przetwarzanie procesów, wniosków i zapytań ad hoc;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Plan emerytalny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Bibliotekę pracowniczą;
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Wrocławia;
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program onboardingowy

Analityk, Generała Józefa Bema 2, Śródmieście, Wrocław