Oferta pracy

Analityk Wsparcia Procesów Operacyjnych

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Goleszowska 6

Warszawa

(Umowa na Zastępstwo)Numer ref.: 2129502

Analityk Wsparcia Procesów Operacyjnych jest odpowiedzialny za obsługę procesów rozliczeniowych wykonywanych w jednostce a także koordynację wykonywania testów produkcyjnych, nadzór nad procesem parametryzacji i utrzymania poprawności ustawień parametrów w systemach detalicznych, zarządzanie parametrami transakcyjnymi w zakresie zgodności z wymogami Banku oraz udział w projektach.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa operacyjna procesów rozliczeniowych wykonywanych w jednostce;
  • Koordynacja testów implementacyjnych w obszarze systemów detalicznych;
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi, technologicznymi i zespołami wsparcia wewnętrznymi oraz w podmiotach zewnętrznych, zwłaszcza CSC;
  • Zarządzanie parametrami transakcyjnymi w zakresie zgodności z wymogami Banku;
  • Analiza i akceptacja wniosków parametryzacyjnych systemów detalicznych zlecanych do CSC oraz wniosków o dostępy do systemów detalicznych dla dostawców;
  • Zarządzanie bazą ewidencyjną parametrów biznesowych;
  • Kontrola wykonanych modyfikacji parametrów produkcyjnych na podstawie raportów systemowych;
  • Zarządzanie zespołem pracowników firmy zewnętrznej świadczących prace projektowe, analityczne i serwisowe przy automatyzacji procesów w Banku.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów bankowości detalicznej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Doświadczenie w kontroli operacyjnej mile widziane;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiet Benefit Systems, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie emerytalne);
  • Umowę na zastępstwo na okres minimum 1 roku.

Rola Analityka Wsparcia Procesów Operacyjnych jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie: BankHandlowyPolandPrivacyNotice

Ogłoszenie archiwalne