Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk wsparcia sprzedaży

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.

    Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku zaopatrzenia medycznego z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w branży.
    Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą na terenie całego kraju sprzętu medycznego z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej.
    Więcej informacji o naszej firmie dostępnych jest pod adresem:
    www.zarys.com.pl

    w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Zakres obowiązków służbowych:

    • tworzenie analiz okresowych oraz ad hoc
    • wsparcie wszystkich działów firmy w zakresie raportowania
    • automatyzacja procesu generowania raportów i zestawień
    • wsparcie w procesie tworzenia planów sprzedażowych
    • wsparcie działu logistyki w zakresie optymalizacji kosztów transportu
    • wizualizacja wyników analiz
    • zapewnienie przedstawicielom handlowym dostępu do bieżących danych sprzedażowych

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość programu Excel, w tym zaawansowanych funkcji analitycznych
    • mile widziana znajomość VBA
    • mile widziana znajomość podstaw języka SQL
    • mile widziane doświadczenie w pracy z pakietami statystycznymi (np. R)
    • mile widziana znajomość systemów klasy ERP
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność formułowania wniosków na podstawie otrzymanych danych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • dofinansowanie do karty Multisport
    • ubezpieczenie PZU
    • pracę od poniedziałku do piątku 7.30-15.30

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoją aplikację klikając w przycisk:

    bottom