Ta oferta pracy jest nieaktualna od 620 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk wyceny funduszy inwestycyjnych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    815532
    top

    Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze oddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

    Poszukujemy osoby na stanowisko Analityk wyceny funduszy inwestycyjnych, która jest zainteresowana analizą finansową. Osoba na tym stanowisku będzie przede wszystkim odpowiedzialna za analizę oraz wycenę wartości aktywów netto funduszy inwestycyjnych rynku amerykańskiego, kanadyjskiego, luksemburskiego, brytyjskiego i azjatyckiego.

    Analityk wyceny funduszy
    inwestycyjnych
    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA I KORZYŚCI:

    Osoba przyjęta na to stanowisko będzie miała możliwość rozwoju kariery w dziedzinie analizy w prestiżowej branży rynków i instrumentów finansowych poprzez:

    • Przygotowywanie i/lub analizę kalkulacji finansowych dla funduszy,
    • Weryfikację prawidłowości wartości aktywów netto funduszy,
    • Analizę portfolio i weryfikację raportów systemowych pod kątem odchyleń,
    • Przygotowywanie okresowych raportów na potrzeby audytowe i inne,
    • Współpracę z zespołami w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Indiach,
    • Udział w projektach lokalnych i globalnych (analitycznych, technicznych/technologicznych – makra (VBA)/systemy, procesowych itd.).

    IDEALNY KANDYDAT POSIADA:

    • Wykształcenie wyższe (również licencjat) – preferowane kierunki: finanse, ekonomia, matematyka, matematyka finansowa i podobne,
    • Umiejętności analityczne – warunek konieczny,
    • Cechy takie jak dokładność i skrupulatność,
    • Zaawansowany język angielski w mowie i piśmie,
    • Podstawową wiedzę z zakresu rynków finansowych – mile widziana,
    • Doświadczenie w branży inwestycyjnej lub finansowej – mile widziane,
    • Dobrą, praktyczną znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word),
    • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
    • Silną motywację do samorozwoju,
    • Umiejętność pracy w zespole, dynamicznym środowisku i pod presją czasu,
    • Gotowość do pracy w godz. popołudniowych (13.30  – 22.00).

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
    • Atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania (Andersia Tower, Malta House)
    • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, Programy: Employee Assistance, Staff Investment, karta Multisport, Benefit
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Imprezy integracyjne
    • Siłownię w biurze
    • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Możliwość wdrażania/ wsparcia inicjatyw charytatywnych

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883".

    "When applying please enclose below statement: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 833)".