Logo Pracuj.pl

Analityk Wynagrodzeń i Świadczeń Dodatkowych

Budimex SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Ekspertyza w obszarze wycen, polityki wynagrodzeń.
  • Współudział w procesach premiowania, budżetowania kosztów wynagrodzeń, przeglądu wynagrodzeń.
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc z obszaru HR, na podstawie baz danych.
  • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników HR oraz cykliczne przygotowanie dashboardu prezentującego te dane w biznesie.
  • Bieżące wsparcie Kierowników Personalnych (porównania do rynku, wykorzystanie budżetu, analiza stanu zatrudnienia, raporty ad hoc).
  • Zbieranie danych i prezentacja trendów na rynku pracy oraz najlepszych praktykach rynkowych w obszarze wynagradzania.
  • Współudział w rozwoju narzędzi HR.
  • Współpraca z departamentem kontrolingu w zakresie budżetowania oraz kontroli kosztów wynagrodzeń.
  • Monitorowanie poziomu zatrudnienia.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości metod i narzędzi analitycznych (MS Excel, Power Point).
  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji, skrupulatności.
  • Odpowiedzialności, zaangażowania i zorientowania na cel.
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomości języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • jeden krótszy dzień pracy

Analityk Wynagrodzeń i Świadczeń Dodatkowych, Siedmiogrodzka 9, Warszawa