Analityk Wynagrodzeń i Świadczeń Dodatkowych

Budimex SAO firmie

  • Siedmiogrodzka 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Ekspertyza w obszarze wycen, polityki wynagrodzeń.

  • Współudział w procesach premiowania, budżetowania kosztów wynagrodzeń, przeglądu wynagrodzeń.

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc z obszaru HR, na podstawie baz danych.

  • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników HR oraz cykliczne przygotowanie dashboardu prezentującego te dane w biznesie.

  • Bieżące wsparcie Kierowników Personalnych (porównania do rynku, wykorzystanie budżetu, analiza stanu zatrudnienia, raporty ad hoc).

  • Zbieranie danych i prezentacja trendów na rynku pracy oraz najlepszych praktykach rynkowych w obszarze wynagradzania.

  • Współudział w rozwoju narzędzi HR.

  • Współpraca z departamentem kontrolingu w zakresie budżetowania oraz kontroli kosztów wynagrodzeń.

  • Monitorowanie poziomu zatrudnienia.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości metod i narzędzi analitycznych (MS Excel, Power Point).

  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji, skrupulatności.

  • Odpowiedzialności, zaangażowania i zorientowania na cel.

  • Minimum 2  letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomości języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • jeden krótszy dzień pracy

Tak się u nas pracuje