Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk z j. angielskim

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy ambitnych osób zainteresowanych stanowiskiem:

    Miejsce Pracy: Gdańsk, Gdynia
    Ana/22/05/2018/AŁ

    Zadania

    • Analiza dokumentacji w języku obcym.
    • Tworzenie zestawień.
    • Bieżący kontakt z klientami firmy.
    • Współpraca m.in. z działami: księgowym, logistycznym i zakupowym.

    Wymagania

    • Biegła znajomość jednego z języków: francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski, hebrajski, szwedzki (C1) - mile widziana.
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B2).
    • Wykształcenie o profilu finansowym / rachunkowym lub krótkie doświadczenie w finansach.
    • Dobre umiejętności analityczne.
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji.
    • Zaangażowanie, inicjatywa oraz chęć dalszego rozwoju.

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Międzynarodowy zespół przyjaznych osób.
    • Szeroki pakiet nieszablonowych benefitów.

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403